Майонез Корол. смак 67% Відро 4,500 кг

Артикул: 101004
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    288 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Майонез """"Королівський смак"""" у відрі вагою 4.5 кг має 67% жирності та є ідеальним варіантом для підприємств HoReCa, їдалень навчальних закладів різного рівня, промислових фірм та навіть дитячих садочків, які у приготуванні своїх страв використовують цей універсальний соус. Завдяки своїй жирності цей продукт є ідеальним варіантом для додавання до салатів та гарнірів, а також добре пасує до фаст-фудів.

У майонезі """"Королівський смак"""" завдяки використанню високоякісних продуктів при його виробництві міститься багато вітамінів A. B1, B2, B3, E та PP, а також дуже важливих для організму мікроелементів. Цей соус є дуже поживним, а яєчний білок, незважаючи на його відносно малу кількість, є надзвичайно важливим для повноцінної життєдіяльності.

Окрім численних варіантів салатів, майонез використовують для приготування багатьох закусок, м'ясних та рибних тортів, запіканок, фаст фудів та інших страв. А ще цей універсальний соус з успіхом використовується у народній медицині, а також косметології.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити майонез """"Королівський смак"""" у відрі, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Майонез з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області."""