Мед стандартний 1 кг

Артикул: 21006-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    195,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Мед різнотрав'яний вирізняється неповторним ароматом. У нього блідо-бурштиновий колір та солодкий квітковий смак. Цей мед дуже швидко кристалізується, тому знайти рідкий різнотрав'яний мед практично неможливо.

Мед широко використовується в кулінарії. Його кладуть у всілякі види чаю й кави замість цукру, їдять з хлібобулочними та борошняними виробами. Часто мед додають в салати, маринади, солодку випічку, але найбільш корисним вважається вживання меду в його природному вигляді.

Вітамінно-мінеральне багатство різнотрав'янрого меду нітрохи не поступається іншим сортам. Але завдяки рясному вмісту фруктози, глюкози і левульози він вважається найбільш легкозасвоюваним. А завдяки великій кількості аскорбінової кислоти цей мед володіє регенеративними властивостями. Він відмінно бореться з інфекціями і бактеріями, тому вкрай корисний в період застуд. Різнотрав'яний мед вважають природним очищувачем крові. При гіпертонії вживання різнотрав'яного меду може відчутно нормалізувати тиск та зняти напругу серцевого м'яза.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити мед різнотрав'яний в банці, а також величезний вибір іншої продукції з категорії КАТЕГОРІЯ з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.