Мигдальні пластівці 1 кг

Артикул: 08010-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    490 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0.3/2)
Помилково буде вважати мигдаль горіхом, адже за своєю суттю він ним не є. Мигдаль відноситься до роду слив, це кісточкова рослина. А те, що ми вважаємо горішками насправді є м'яким ядром усередині мигдальної кісточки. Батьківщиною мигдалю вважається Середня і Мала Азія, де він був окультурений в 4 тисячолітті до н. е.

Той мигдаль, який ми вживаємо в їжу відноситься до солодкого сорту. Інший вид,, гіркий, використовують тільки для видобутку олії. Його в їжу вживати небезпечно через токсичні речовини, які містяться у цьому мигдалю. Солодкий мигдаль використовують як свіжим, так і смажений. Крім цього, він використовується в якості добавки до кондитерських виробів, деяких сортів шоколаду і елітних цукерок.

Регулярне вживання мигдалю чинить на людину заспокійливо вплив. Він стимулює роботу мозку, сприяє поліпшенню зору та зміцненню кісток. Неоціненний ефект здійснює мигдаль на здоров'я волосся і шкіри. Завдяки наявності антиоксидантів в його складі, шкіра відновлює свою еластичність, а волосся набуває здорового блиску та шовковистості.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити мигдальні пластівці вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Горіхи з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.