Мікрогрін люцерна 50 г

Артикул: 07013-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.05 кг.
  • Цена:
    66 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/1)
Мікрозелень є новинкою для наших країв. На заході вже давно відома її користь. Там є навіть цілі підприємства з вирощування цієї культури. Представляє вона собою їстівні паростки та цибулини багатьох культур. Не варто плутати її з пророщеним насінням, яке також вживають у їжу. Пророщені зерна тримають в темному місці, щоб паростки максимально витягнулися, а мікрозелень вживають тоді, коли на ній утворюється 2-4 справжні листочка.

Вчені спільно з дієтологами провели дослд, в результаті якого з'ясувалося, що молоді пагони містять в 5-40 разів (в залежності від культури) більше корисних мікроелементів, ніж дорослі рослини. Ці пагони можна додавати в салати, декорувати другі страви, використовувати як гарнір або самостійне блюдо. Як правило, для вирощування мікрозелень використовують спеціальні ємності. Паростки вживають в їжу тоді, коли вони досягнуть висоти 4-7 см. Проростки, які виросли до двох перших листочків, містять в собі неймовірну кількість корисних елементів. Це справжній концентрований вітамінний комплекс.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити мікрогрін ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.