Насіння гарбуза очищене 1 кг

Артикул: 08017-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    210 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Насіння рослини гарбуз звичайний, плоскі за формою, в довжину зазвичай досягають 1-1,5 сантиметрів. Вирізняються приємним смаком та тонким ароматом. Це доволі калорійний продукт. У 100 грамах гарбузового насіння міститься 541 кКал.

Гарбузове насіння вживають самостійно, як закуску. Також його можна додавати в салати, рибні, овочеві та м'ясні страви, до випічки та десертів, коктейлів, соусів. Найбільшу кількість корисних властивостей мають сире або злегка підсушене гарбузове насіння. Проте, при смаженні воно втрачає більшість своїх цінних речовин. Насіння гарбуза використовується для отримання гарбузової олії.

Гарбузове насіння сприяє активізації розумової діяльності, зміцненню імунітету, нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, опорно-рухової системи та репродуктивної функції організму, допомагає зберегти здоров'я органів зору. Воно є чудовим профілактичним засобом проти раку передміхурової залози, бере участь у формуванні кісткової тканини, а також запобігає виникненню остеопорозу.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити насіння гарбуза очищене, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Насіння з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.