Ореховая паста с какао 630 г

Артикул: 21009-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.63 кг.
  • Цена:
    257,60 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(5/2)
"""

Шоколадно-горіхова паста "Nutella"є дуже смачною та поживною, тож не дивно, що цей продукт користується великою популярністю не лише серед дітей, але й дорослих. Завдяки тому, що випускається Нутелла у скляній банці, її дуже зручно зберігати і продукт не забирає багато місця у холодильнику чи шафці. Ця горіхова паста із додаванням какао придатна не лише для споживання у якості самостійного продукту, але й слугує інгредієнтом для приготування смачних десертів та коктейлів.

Шоколадно-горіхова паста "Нутелла"є практично універсальним продуктом – це і оригінальне доповнення до свіжої випічки, тостів, крекерів й хліба, і прошарок між коржами торта або пирога. Пасту додають в тісто для здобної випічки щоб надати йому розсипчастості та пікантного аромату. Традиційний ранковий хліб або панкейк з пастою Nutella – це корисний і смачний сніданок не тільки для дітей. Щодо зберігання, пасту не обов'язково прибирати в холодильник, адже продукт зберігає свої смакові якості та корисні властивості і при кімнатній температурі.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити Нутеллу, а також величезний вибір іншої продукції категорії Концентрати з оперативною доставкою по Києву та населеним пунктам Київської області."