Про нас

Все ще витрачаєте купу часу на походи по магазинах у пошуках свіжих овочів та фруктів? А могли б проводити час з сім'єю або займатися улюбленою справою. У сучасному світі вже давно відійшли від такої традиції! Адже все більше і більше людей цінують свій час і замовляють через Інтернет. Тим самим вони позбавляють себе від безмежного очікування в заторах і перенесення важких пакетів.

Як ми працюємо?

Інтернет-магазин АСА-МАРКЕТ надає широкий вибір продуктових товарів. У нас Ви завжди знайдете відбірні овочі та фрукти за прийнятною ціною. Головною місією є забезпечення лише свіжою і якісною продукцією. Працюємо виключно з надійними українськими і закордонними постачальниками, якість овочів і фруктів яких перевірено роками. Чому наша компанія?

Головними перевагами є:

  • широкий вибір товарів на будь-який смак;
  • весь товар має сертифікати якості;
  • завжди тільки свіжі продукти;
  • доставка додому або в офіс.

Для власників ресторанів, барів, фудкортів та інших місць громадського харчування діє система оптових закупівель. Онлайн-консультанти приймають замовлення і завжди готові відповісти на будь-яке питання. Ми прагнемо максимально полегшити Ваше життя і зекономити дорогоцінний час. Скориставшись покупкою в Інтернет-магазині АСА-МАРКЕТ вперше, Ви неодмінно станете нашими постійними клієнтом!

Хто ми?

Наша компанія працює на ринку ще з 2014 року. За цей час, ми здобули великий досвід в поводжені з харчовими продуктами, їх безпечністю, необхідною тарою, упаковкою та маркуванням. Зберігання продуктів здійснюється виключно в спеціалізованих місцях з дотриманням температурних режимів та санітарних умов. Доставка товарів здійснюється виключно кваліфікованими співпробітниками в спеціалізованому транспорті (з дотриманням санітарних та тепературних умов).

Протягом всього часу роботи, ми продовжуємо вдосконалюватись. Серед наших клієнтів безліч мереж ресторанів, їдалень, закладів освіти, готелів та державних установ. З нами спіпраціюють такі мережі ресторанів, як: Сушія, Мафія, Песто Кафе, Містер Кет, Соло Піца; готелі: Інтерконтиненталь, Дніпро, Феєрмонт Гранд Отель та безліч інших закладів.

Щодня ми доставляємо свіжі продукти в більш ніж 150 закладів у Києві та населених пунктах області.

А ще, в 2016 році, наше підприємство було визнане переможцем у номінації "Лідер галузі".