Оцет Kühne бальзамічний (темний) 0,5

Артикул: 110523
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    196 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Бальзамічний оцет Kühne поставляється у фігурній скляній пляшці об'ємом 500 мл та є, мабуть, найбільш вишуканою з усіх існуючих на сьогодні італійських приправ. Серед харчових оцтів, бальзамічний є найароматнішим і має дуже приємний кисло-солодкий смак з насиченими фруктовими відтінками.

Не дивно, що темний бальзамічний оцет має широке застосування в кулінарії. Достатньо додавання лише декількох крапель оцту """"Kühne"""" в салат і він чудово доповнить смакові якості використаної в якості заправки з оливкової олії. По суті, цей унікальний продукт зможе облагородити практично будь-яке блюдо. Наприклад, м'ясна страва розкриє нові грані смаку після того, як ви додасте декілька крапель бальзамічного оцту в самому кінці приготування продукту.

Щодо користі цього продукту, то """"бальзаміко"""" у складі містить мікро- (магній, фосфор, кальцій, натрій і калій) та макроелементи (залізо, цинк, мідь та марганець), а ще вітаміни A, B, C. Він сприяє зниженню ваги, виступає чоловічим афродизіаком, а також може використовуватись у косметології.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити темний бальзамічний оцет """"Кюне"""", а також величезний вибір іншої продукції категорії Оцет з оперативною доставкою по Києву та населеним пунктам області."""