Перець білозірка, кг

Артикул: 01014-1
Есть в наличии: 99998.8 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    29,90 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.8/3)
Тропіки Америки подарували нам соковитий і яскравий перець. Існує багато сортів цієї рослини, різної форми і величини. Болгарський перець Білозірка більш тонкошкірий, тому на перший погляд здається менш соковитим від своїх побратимів.

Болгарський перець відноситься до солодких сортів. Перець Білозірка ідеально підходить для фарширування і запікання, а також консервування. Смачний він і в свіжому вигляді, як гарнір або інгредієнт салатів. Дуже цікавий рецепт з болгарським перцем, це розрізати на часточки та намазати сиром, посипавши зеленню або прянощами на свій смак.

Тропічний солодкий перець має в своєму складі багато корисних речовин. Перець Білозерка допомагає організму справлятись із зайвими калоріями та покращує моторику шлунку, сприяючи швидкому і легкому травленню. Перець надзвичайно смачний і ароматний, а провітамін А, який входить до його складу, покращує стан шкіри та волосся. Він насичений багатьма мінеральними солями, які сприяють зміцненню нашого імунітету.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити перець Білозірка, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Перець із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.