Чілі червоний перець 1 кг

Артикул: 01022-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    210 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.6/9)
Перець чілі червоний наділений гострим, пряним та пекучим смаком. Здебільшого він використовується в якості пряної добавки. Пекучості перцю чілі надає особлива речована - капсаїцин. Вона міститься тільки в насінні, прожилках і шкірці овоча. Для того, що б знизити гіркоту можна видалити ці частини. Культура відрізняється унікальними властивостями. Його компоненти здійснюють тонізуючий і оздоровчий вплив на організм.

Невелика кількість чілі здатна заповнити дефіцит у вітамінах А, В6, С, К, а також в мінеральних компонентах (залізі, цинку, кальцію, магнію, тіаміну, ніацину, фосфору). Загалом до складу плодів входить більше 40 вітамінів і мінеральних речовин.

Овоч широко застосовується в якості приправи для приготування перших страв, салатів, соусів, десертів і маринадів. Добре підходить для ароматизації оливкової чи соняшникової олії, салатних заправок. Перець чілі червоний надає стравам гостроти і пікантності. Чилі дуже часто включають в суміші приправ разом з часником, коріандром, кропом.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити перець чілі червоний, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Перець з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.