Персик, кг

Артикул: 05017-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    61,10 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.9/5)
Персик - плід тропічного дерева. Зовнішній вигляд фрукта характеризується овальною або круглою формою (в залежності від сорту), наявністю неглибокої заглиблини на одній зі сторін. Коли плід дозріває, його тонка шкірка набуває забарвлення різних яскравих відтінків жовтого або червоного кольору, а також в їх комбінації.

В кулінарії використовують м'якоть персиків, яка має інтенсивний солодкий смак. А ось кісточка в їжу не вживається. Маючи під тонкою шкіркою соковиту і солодку м'якоть, персики найчастіше вживаються в їжу у свіжому вигляді.Ці фрукти активно використовуються в приготуванні десертів, джемів, варення, кондитерських та хлібобулочних виробів, а також прохолодних безалкогольних і алкогольних напоїв, зокрема, лікарів.

Регулярне вживання персиків буде корисним при широкому спектрі захворювань, починаючи від атеросклерозу і закінчуючи малокрів'ям. Крім того, ці плоди небезпідставно вважаються дуже ефективним профілактичним засобом проти старіння та виникнення злоякісних пухлин.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити персики вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.