Петрушка листова 0,100 кг

Артикул: 040113
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    10 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4/3)
Батьківщиною петрушки вважаються землі Середземномор'я. У перекладі з грецької мови назва цієї зелені означає - «кам'яна селера». Петрушку використовують в свіжому і переробленому вигляді у складі різних страв, зокрема її засолюють та заморожують. Причому рослина не втрачає своїх корисних властивостей при заморожуванні до 3-х місяців (при правильних умовах зберігання - до 1 року).

Аскорбінової кислоти у петрушці більше ніж в лимоні, а бета-каротину - більше ніж в моркві. Зелень містить антиоксиданти, вітаміни групи В, мінеральні речовини, фолієву кислоту та ефірну олію. Зелень петрушки корисна людям, які хворіють на цукровий діабет - вона містить речовини, що регулюють рівень глюкози в крові. Петрушка покращує зір, стан ясен та зубів, використовується для профілактики цинги.

Петрушка використовується в косметичній промисловості - вона позбавляє від вугрової висипки, відбілює і тонізує шкіру, розгладжує дрібні зморшки. Для досягнення такого ефекту в домашніх умовах необхідно використовувати відвар з петрушки.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити петрушку листову вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.