Полуниця 1 кг

Артикул: 04013-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    364 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.5/1)
Полуниця - ягода, якої не існує в дикорослому вигляді. Вона була отримана методом гібридизації двох сортів суниці в XVIII столітті у Голландії. До нас полуниця була завезена в XIX столітті, а культивуватись почала лише на початку XX століття. Правильна назва цієї ягоди - Суниця садова.

Полуницю їдять свіжою, заморожують, готують з неї варення, джем, мармелад, соки, компоти. Полуниця є чи не найпопулярнішою ягодою в кулінарії. Її використовують для приготування різних фруктово-ягідних десертів: пирогів, мусів, тортів, рулетів, сирних запіканок, вареників, профитролей, чізкейк, а також напоїв. Іноді полуницю додають в салати. Також ягода використовується в різних соусах або як доповнення до м'ясних страв.

Полуниця поліпшує роботу імунної та серцево-судинної систем. Її успішно застосовують при лікуванні простудних захворювань. Полуниця дає полегшення при хворобах сечостатевої системи та печінки. Полуниця не підвищує рівень цукру в крові, тому людям, що страждають на цукровий діабет, її можна вживати без побоювань.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити полуниці вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Ягоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.