Помідор жовтий стандарт 1 кг

Артикул: 01024-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    138 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.2/5)
Територія походження помідора - Південна Америка. Там і зараз можна зустріти дико зростаючі помідори. Коли вони були завезені в Європу, то спочатку оброблялися виключно як декоративні рослини. Жовті помідори за своїм складом набагато багатші за червоні, вони більш м'ясисті, солодкі на смак і значно соковитіші. Помідори жовті менш калорійні, ніж червоні, тому по праву можуть вважатися дієтичним продуктом.

Сонячні томати відрізняються також великим вмістом міоціну, який зміцнює судини. За деякими якостями і вмістом вітамінів вони навіть виграють у цитрусових. У жовтих помідорів високий вміст вітаміну В, який благотворно впливає на нервову систему людини.

Помідор жовтий може прикрасити будь-який стіл, причому саме він через свою солодкість підкорив багато сердець. Жовті помідори консервують, засолюють, маринують та додають в соуси. Овочеві та м'ясні рагу стають тільки соковитішими завдяки додаванню помідорів. Крім того це універсальна закуска або гарнір. Додайте до томатів листя базиліка або сир і ви отримаєте готовий салат.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити помідори жовті, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Помідори із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.