Помідор рожевий 1 кг

Артикул: 01027-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    161 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.6/6)
Територія походження томатів - Центральна Америка. Назва томат - це французька калька ацтекського «томатль». Томати були завезені в Європу іспанськими мореплавцями після відкриття Америки Колумбом і відразу ж отримали назву «помідор». У дослівному перекладі з італійського це означає «золоте яблуко».

Рожеві сорти помідорів відрізняються від своїх червоних та жовтих родичів більшими розмірами, мясистостью, ніжним і солодким смаком. Помідори рожеві ідеально вживати у свіжому вигляді. Свіжі рожеві помідори також чудово доповнюють салати. Проте їх також можна маринувати, консервувати і засолювати. Це справа смаку.

Помідори низькокалорійна їжа, тому відмінно підходять людям з надмірною вагою і бажаючим схуднути. Регулярне вживання томатів допомагає боротися зі стресами, депресіями і поганим настроєм, так як сприяють виробленню організмом серотоніну - основного регулятора настрою. Помідори містять антиоксиданти і тому представляють собою профілактичний засіб від ракових хвороб.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити помідори рожеві, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Помідори із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.