Редис 1 кг

Артикул: 01064-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    75 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.8/3)
Батьківщиною редису вважається Центральна Азія. Проте у наші дні цей овоч вирощується практично повсюдно. У наших краях цей овоч славиться тим, що він є одним з перших, що з'являються навесні. Після затяжної зими та відсутності вітамінів, редис служить для нас джерелом багатьох корисних речовин. Навесні редис особливо рекомендується споживати людям з поганим імунітетом.

У їжу вживаються як коренеплоди редису, так і листя. Коренеплоди вживаються в сирому вигляді в салатах і окрошках, листя також може додаватися в салати і окрошки, а також в супи, проходячи термічну обробку. Примітно, що у нас листя особливо не використовується в їжу. Що дивно, так як вітамінів в листі не менш, ніж в коренеплодах, а за смаком вона нагадує коренеплоди.

Редис добре впливає на серцево-судинну систему людини, так як знижує рівень холестерину і цукру в крові. Тому його рекомендується застосовувати людям, що страждають на цукровий діабет. Овоч покращує травлення і обмін речовин, тому при ожирінні, а також всім бажаючим схуднути його потрібно включити в свій раціон.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити редис, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Інші овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.