Естрагон (тархун) 0,100 к

Артикул: 040103
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    75 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(3.3/3)
Естрагон (також відомий як тархун, полин естрагон) - в кулінарії стебла і листя однойменної трав'янистої рослини. Ця зелень має гострий пряний смак та приємний терпкий аромат, завдяки чому використовується в приготуванні різноманітних страв (в тому числі як приправа для консервування).

Через те, що після термічної обробки естрагон набуває гіркуватого присмаку, його стебла та листя здебільшого використовуються свіжими. Вони додаються в салати, соуси, а також страви з м'яса, домашньої птиці й морепродуктів. Крім того, дана зелень, за рахунок бактерицидних властивостей нерідко використовується як консервант при виготовленні консервованих виробів з овочів та грибів, яким при цьому передається специфічний аромат естрагону.

Регулярне вживання естрагону здійснює сильний протизапальну, імуностімулюючу тонізуючу ефект. Крім того, ця рослина підвищує переносність значних психоемоційних навантажень, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити естрагон ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.