Кетчуп Торчин лагідний 0,270г , шт

Артикул: 15008-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    13,35 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Лагідний кетчуп """"Торчин"""" у дойпаку вагою 270 г – це продукт, який давно завоював серця українців завдяки своєму багатому, але водночас ніжному смаку та високоякісним інгредієнтам, яким компанія """"Торчин"""" приділяє особливу увагу при виробництві своєї продукції. Основними складовими кетчупа є помідори, оцет, цукор та спеції, а в якості самостійної приправи цей продукт почали використовувати ще у далекому 1900 році.

Щодо користі кетчупу Торчин """"Лагідний"""", то у ньому, як і у всіх продуктах з помідорів міститься серотонін – так званий гормон щастя, тому приправа є антидепресантом і допомагає у стресових ситуаціях. Крім того, помідори - основа кетчупу - багаті каротином: в 200 г томатів стільки ж каротину, скільки в 100 г моркви. А за вмістом вітаміну С вони наближаються до цитрусових!

У кожній країні існують свої звички. Найбільш поширені і прийнятні поєднання для українців – це паста, м'ясо, фастфуд і піца. У Китаї цю приправу традиційно подають з рисом і рибою, в Америці часто їдять на сніданок, тож варіантів застосування безліч.

В нашому онлайн-супермаркеті продуктів АСА-Маркет Ви можете купити кетчуп Торчин """"Лагідний"""", а також інші продукти з категорії Томатна група з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області."""