Кокосова стружка вагова 0801 19 00 00

Артикул: 060118
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    140 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Кокосова стружка є дуже розповсюдженим видом посипки, але також застосовується як інгредієнт для виготовлення, наприклад, шоколадних батончиків та печива. Маючи у своєму кухонному арсеналі цей продукт Ви зможете порадувати своїх близьких чи гостей закладу шикарним морозивом, фруктовим салатом із кокосовою посипкою та безліччю інших всесвітньо відомих чи особисто придуманих страв.

Кокосова стружка є дуже поживною. Вона насичена корисними жирами, вуглеводами та білками. До складу цього продукту входять вітаміни груп А, В, С, E, представлені аскорбіновою кислотою, біотином й токоферолом. Також у цьому продукті міститься багато мікро- і макроелементів, таких як марганець, натрій, кальцій, мед, залізо, цинк, кальцій та фосфор. Однією з основних корисних властивостей подрібненої кокосової м'якоті вважається здатність продукту до виведення з організму всього зайвого завдяки вмісту клітковини. Пориста структура продукту, а отже, і очищуючий ефект від його вживання, не губиться навіть при просочуванні гранул водою.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити кокосову стружку на вагу, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Посипка з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області."""