Кориця палочки, кг

Артикул: 080203
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    360 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Палички кориці - популярна пряність, яка продається у всьому світі. Її отримують з вічнозеленого дерева Cinnamomum verum, яке належить до сімейства лаврових. Кориця культивується в Шрі-Ланці, Суматрі, Мадагаскарі, в Індії, Цейлоні, Китаї, В'єтнамі, Єгипті, а також в західній частині Бразилії та на острові Ява. Складається паличка кориці з тонких шарів внутрішньої кори дерева, яких може бути від 6 до 10 та які згортаються в одну паличку після відділення їх від стовбура.

Найбільшого поширення кориця отримала в якості приправи для десертів. Її додають при приготуванні тортів, печива, пирогів, кексів, тістечок, цукерок, шоколаду, льодяників, запіканок, оладок, млинців, молочних супів, здобних булочок, сирних страв. Також корицю використовують для ароматизації чаю, кави, алкогольних напоїв, коктейлів, каш, при консервуванні. Кориця традиційно поєднується з яблуками, грушами, шоколадом. Спецію краще додавати в кінці приготування страви, приблизно за 10 хвилин, в іншому випадку вона може підгоріти і давати гіркоту.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити палочки кориці, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Спеції вагові з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.