Лавровий лист фасований 10г

Артикул: 100558
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    8,30 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.8/2)
"""

Лавровий лист є не лише широко розповсюдженою духмяною приправою, але й природним антисептиком, який має протизапальні свойства та здійснює знеболювальний ефект. Зараз його застосовують як приправу, але більшість навіть не здогадується, що спочатку цей рослинний продукт використовували для лікування та попередження розвитку різних патологічних процесів.

Вживання лаврового листа сприяє підвищенню імунітету, що дуже актуально в період застуд. Цей ефект забезпечується за рахунок присутності фітонцидів, які знищують хвороботворні бактерії. Лаврове масло можна закапувати в ніс і використовувати для інгаляцій, масляні екстракти застосовуються при розтираннях.

Щодо кулінарії, лаврове листя використовують в різних соусах, бульйонах, супах і підливах. Без нього важко уявити маринади та розсоли. А ще воно гарно поєднується з м'ясними, овочевими та рибними стравами. У перші страви лавровий лист кладуть за 5-10 хвилин до готовності, у другі – за 15-20 хвилин. Після приготування страви лавровий лист забирається, аби не додати зайвої гіркоти.

В нашому онлайн-супермаркеті АСА-Маркет Ви можете купити фасований лавровий лист, а також інші товари категорії Фасовані спеції з оперативною доставкою по Києву та усім населеним пунктам області."""