Лимонна кислота "Еко" 0,100 імп 2918 14 00 00 ШТУКИ

Артикул: 100522
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    15,40 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Лимонна кислота """"Еко"""" для зручності використання фасується у невеликі пакети по 100 грам. Цей специфічний продукт має широке застосування не лише у кулінарії, але й в побуті. Лимонна кислота є трёхосновною карбоновою кислотою, яка має вигляд дрібних білих кристалів. Ця речовина має хорошу розчинність у воді і етиловому спирті (calorizator). Виявляє слабкі властивості власне кислоти та має чисто кислий не терпкий смак. Вона бере участь в обміні речовин у людському організмі.

Лимонна кислота """"Еко"""" є антиоксидантом та бере участь в процесі оновлення кліток. Завдяки цьому вона уповільнює процес старіння та здійснює вплив на стан шкіри збільшуючи її еластичність. Також вона має здатність виводити з організму людини шлаки та токсини через шкірні пори. Додатково, лимонна кислота має й бактерицидну дію.

Основним застосуванням цього продукту у кулінарії є виробництво хлібобулочних виробів та напоїв. Лимонна кислота із содою виступає розпушувачем для тіста, який надає останньому пишності та повітряності.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити лимонну кислоту """"Еко"""", а також величезний вибір іншої продукції з категорії Концентрати з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.""
"