Масло селянське 63% 200 г

Артикул: 101207
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    44,80 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(5/1)
"""

Масло """"Селянське"""" із жирністю 63% є корисним продуктом, і смачним продуктом, який варто споживати щоденно у помірних кількостях. Усього 50 г вершкового масла на день поповнює людський організм третиною добової потреби у вітаміні A. Крім цього, у вершковому маслі містяться вітаміни груп B, C, D, Е та К. Олеїнова кислота, яка міститься в маслі, знижує ризик виникнення онкологічних захворювань. Жири, що входять до складу клітин організму, активно сприяють оновленню клітин.

Вершкове масло має широке застосування і в кулінарії, проте для випікання тортів чи кексів рекомендується використовувати масло із високим вмістом жирів. Трохи масла додасть соусу щільності, зробить скоринку пирога більш рум'яною, а овочам додасть апетитного блиску та неповторного аромату. Цілозерновий хліб з маслом – це ідеальне поєднання корисних жирів, вітамінів і вуглеводів. Зберігати масло слід у холодильнику в спеціальній маслянці або фользі. Тримайте його на віддалі від продуктів із сильним запахом, оскільки воно здатне швидко увібрати сторонні аромати.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити масло """"Селянське"""" 63%, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Вершкове масло з оперативною доставкою по Києву та населеним пунктам області."""