Масло спред Тульчинка 62,5% 200 г

Артикул: 101207
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.2 кг.
  • Цена:
    18,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Масло спред """"Тульчинка"""" із жирністю 62,5% є смачним та корисним продуктом, який містить вітаміни груп А, B, C, D, Е, К і є природним антиоксидантом. До речі, усього 50 г вершкового масла на день поповнює людський організм третиною добової потреби у вітаміні A. Через невисоку жирність таке масло ще називають """"бутербродним"""" і саме у зв'язку із нею, таке масло має особливий смак.

Вершкове масло корисно вживати людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, оскільки вітамін А загоює дрібні пошкодження в шлунку. Олеїнова кислота, яка міститься в маслі знижує ризик виникнення онкологічних захворювань. Крім того, жирні продукти є відмінним джерелом енергії та допомагає зігрітися у холодну пору року. Жири, що входять до складу клітин організму, зокрема, ті з них, які знаходяться в тканинах головного мозку, активно сприяють оновленню клітин. Зберігати масло слід у холодильнику в спеціальній маслянці або фользі. Тримайте його на віддалі від продуктів із сильним запахом, оскільки воно здатне швидко увібрати сторонні аромати.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити масло спред """"Тульчинка"""" 62,5%, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Вершкове масло із оперативною доставкою по Києву та населеним пунктам області."""