Мед стандартний ваговий

Артикул: 090101
Нет в наличии
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    0 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)

Мед відомий людству з давніх часів - це була найперша солодкість в раціоні стародавніх людей, а згадки про його цінні властивості зустрічаються ще в манускриптах Стародавнього Єгипту. Вчені вважають, що стародавні люди знаходили в лісах вулики диких бджіл та поступово переносили їх все ближче і ближче до своїх поселень, для того, щоб мати доступ до меду - саме так починалося приручення бджіл древніми людьми. Пізніше, стали проводиться селекційні роботи, спрямовані на виведення домашнього виду бджіл - це сприяло розвитку пасічництва.

Мед вважається символом достатку та благоденства людства. При нагріванні до 37-40 градусів мед втрачає всі цілющі властивості, перетворюючись в простий цукровий сироп. В часи Стародавнього Єгипту мед навіть був альтернативною валютою, за яку можна було виплатити штраф.

Мед володіє бактерицидними та антибактеріальними властивостями, ним лікують опіки та рани. Щоденне вживання 30 грам меду благотворно позначиться на серцево-судинній системі та значно покращить обмін речовин.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити мед стандартний ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Мед та джеми з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.