Молоко згущене 440 г

Артикул: 101209
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    42 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
"""

Згущене молоко від ПМК фасується у дой-паки вагою 440 грамів, тому його зручно застосовувати та безпечно зберігати. За неповторний смак цей унікальний продукт полюбляють не лише дорослі, але й діти. Використовують згущене молоко для приготування різноманітної випічки або просто додають в чай чи каву, а крім смакових властивостей, цей молочний продукт має й ряд корисних якостей. Оптимально зберігати згущик при температурі від 0 до +10 С та відносній вологості повітря 75 – 85%.

Кальцій, який є у складі згущика, зміцнює кісткову тканину. Завдяки високому вмісту білка, він благотворно впливає на стан м'язової тканини, а вітамін A і мінерали зміцнюють імунітет. Із застосуванням згущеного молока можна приготувати смачні фруктові десерти, його додають в молочні коктейлі замість цукру, використовують для приготування тіста. Випічка на згущеному молоці має індивідуальний смак та апетитний аромат. Також на основі згущеного молока виходять надзвичайно смачні креми для тортів та пирогів.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити згущене молоко Первомайського молочноконсервного комбінату, а також величезний вибір іншої продукції однойменної категорії із оперативною доставкою по Києву та населеним пунктам області."""