Морква мита, кг

Артикул: 010703
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    16,90 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4/5)
Ми завжди прагнемо задовольнити всі потреби наших клієнтів, а тому попонуємо Вам миту й поліровану моркву.
Дещо з ВіКіпедії)) Морква поширена на всіх п'яти континентах. На сьогоднішній день існує більше 30 сортів моркви. Морква широко застосовують в кулінарії, але є корисним її вживання в свіжому вигляді.

Рекомендується вживати щодня по 100-200 грам сирої морквини (можна тертої, у вигляді салату, заправленого сметаною або соняшниковою олією). Це дасть організму неоціненну користь. Адже в цьому коренеплоді міститься багатий набір вітамінів і корисних речовин - каротиноїди, вітаміни групи В, С, флавоноїди, атоціанідіни, цукру. Внаслідок цього насіння моркви широко використовують в лікарських цілях.

Моркву миту необхідно застосовувати при нестачі вітаміну А (що викликає проблеми із зором). Однак для засвоєння вітаміну А (каротину) необхідний жир. Тому найкраще вживати моркву зі сметаною або рослинною олією (соняшниковою або оливковою).Вживання свіжого морквяного соку знижує токсичну дію антибіотиків на організм, зміцнює імунітет, поліпшує зовнішній вигляд нігтів і волосся. Вживання моркви корисне при захворюваннях органів травлення, дихання і серцево-судинної системи.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити моркву миту, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Моркву із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.