Розмарин 0,100 кг

Артикул: 040115
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    27 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0.6/4)
Розмарин у дикому вигляді поширений на узбережжі Середземномор'я. Назва рослини походить від латинського «ros marinus», що в буквальному розумінні означає «морська роса». Така назва була дана через те, що розмарин росте на узбережжі та зрошується морським бризом та краплями морської води. У давньогрецькій міфології рослина нерозривно пов'язана з богинею любові Афродітою, також народженою з морської піни. Стародавні греки були переконані, що розмарин має здатність зберігати молодість, позбавляти від поганих сновидінь і робити людину щасливою.

Розмарин благотворно впливає на роботу травної системи, сприяє виділенню шлункового соку і підвищенню апетиту. Крім того, він підвищує імунітет, відновлює і наповнює організм енергією при стресах і фізичному виснаженні. Ця зелень допомагає при болях в серці та трохи підвищує тиск. Летючі речовини, що знаходяться в рослині, здатні вбивати шкідливі мікроорганізми, які знаходяться в повітрі. Причому знищенню підлягають до 80% мікробів у приміщенні.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити розмарин ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.