Бостон 1 кг

Артикул: 07003-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    336 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0.5/1)
Інша назва салату Бостон - Баттерхед, що походить від англійського слова "butter" - масло, оскільки його листя мають дуже маслянисту структуру. На вигляд салат схожий на розкриту троянду. Це качанний салат з дуже крихкими і ніжними листям. Даний вид салату поширений практично в усіх країнах світу.

Як і всі види салатів його прийнято вживати в сирому вигляді. Бостон відмінно поєднується з такими оливковою олією, вершковим соуслм, а також медом. Оскільки це практично єдиний сорт салату, який можна використовувати в гарячих стравах, з його участю роблять сендвічі та гамбургери.

Салат Бостон містить багато корисних мікроелементів, серед яких калій, магній, кальцій, фосфор, залізо і натрій. Мало хто знає, що салатні листя за вмістом вітаміну C і каротину, обганяють навіть деякі фрукти і овочі. Салат Бостон також містить фолієву кислоту, вітаміни групи B і мінерали. Фолієва кислота буде корисна не тільки дорослим, але й дітям. Вітаміну K, який входить до складу салату, благотворно впливає на згортання крові.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити салат Бостон ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.