Фрізе (жовтий) 1 кг

Артикул: 07010-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    266 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Салат Фрізе - це різновид салатного цикорію. Як і у всіх салатів даної групи, його смак вирізняється пікантною гірчинкою. Фрізе відомий світові ще з часів Стародавнього Риму та Греції. Хоча своєю назвою він зобов'язаний французькому слову «frisé», що в перекладі означає "кучерявий". Листя даного салату кучеряві, мають яскраве забарвлення біля коріння і темніють до кінців.

Салат Фрізе є підвидом салатного сімейства Ендівідій. Найближчими його родичами вважаються білий, бельгійський та кучерявий цикорій. Раніше даний вид салату вирощували за допомогою технології бланшування, щоб домогтися більш ніжної й м'якої серединки. Зараз необхідності обмежувати салат Фрізе в світлі вже немає, оскільки виведені нові різновиди з самого початку із менш гірким листям.

Своїм незвичайним смаком Фризе доповнює інші види салатів, тому його так часто можна зустріти в складі салатних міксів. Його смакові якості прекрасно поєднуються з морепродуктами, сирами, беконом та цитрусами. Листя Фрізе належним чином прикрасять будь-яку м'ясну або рибну страву.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити салат Фрізе ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.