Лолло россо 1 кг

Артикул: 07008-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    97,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(1.7/3)
Лолло Россо вважається одним з найкрасивіших сортів салату. Цей кучерявий салат є родичем добре відомого нам латуку. Має приємний смак з легким горіховим присмаком. У Лолло Росса насичений червоно-бурий колір і світло-зелений качан.

Вишуканий колір і красива форма листя робить Лолло Россо салатом номер один для прикраси страв. Також він використовується як основний інгредієнт в салатних сумішах. Є кращим гарніром до всіляких м'ясних страв, а також птиці. Салат ідеальний в поєднанні з м'якими та витриманими сирами. Завдяки легкій гіркуватості Лолло Россо додасть вишуканості до будь-якої страви. А куряча печінка з листям салату вважається справжнім шедевром кулінарного мистецтва, настільки вишуканим є смак цієї страви.

Дієтологи стверджують, що салат Лолло Россо вкрай корисний для травлення та обміну речовин. Його листя прекрасно засвоюються, містять масу корисних вітамінів та мікроелементів. Цей салат покращує пам'ять і стимулює розумову діяльність. Він буде особливо корисний для людей похилого віку.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити салат Лолло Россо ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.