Радічіо 1 кг

Артикул: 07004-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    168 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/1)
Салат Радічіо або Радіччо є не чим іншим, як різновидом багаторічної рослини цикорій. Він був виведений в XV столітті бельгійським агрономом під час його експериментів з технологією бланшування. Зовні салат схожий на капустяну головку, в якій поєднуються насичений бордовий колір і масивні білі прожилки.

Дуже цікавою особливістю салату Радіччіо є зміна смаку при тепловій обробці. Якщо використовувати салат свіжим у нього буде легкий горіховий присмак, можливо навіть гіркий або гострий післясмак. Але після теплової обробки листя салату стають пряними та солодкими. Вважається, що даний вид салату відмінно поєднується з часником і цибулею.

В наші дні доведено, що Радіччо благотворно впливає на серцево-судинну систему та сприяє очищенню крові. Ще тибетські лікарі вважали, що салат допомагає виводити пісок і камені з нирок, печінки, жовчного й сечового міхура. У салаті Радічіо міститься магній, калій, вітамін С, вітаміни групи В. Завдяки цьому він має антиоксидантну дію, захищає клітини від негативного зовнішнього впливу.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити салат Радічіо ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.