Ромен 1 кг

Артикул: 07005-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    75 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(5/6)
Салат Ромен (салат романо) - один з найпопулярніших сортів латуку посівного. Відноситься Ромен до його качанових різновидів.

У кулінарних цілях використовуються молоде листя, що відрізняється ніжною м'якоттю з приємним горіховим пряним смаком. Дозріваючи, листя салату стають жорсткими й гіркими на смак. Здебільшого їх використовують для приготування овочевих салатів та холодних закусок. Саме цей різновид посівного латуку застосовується при приготуванні знаменитого салату Цезар. Крім того, салат Ромен відмінно підійде для приготування страв не тільки з овочів, але і з м'яса та морепродуктів, включаючи соуси й супи-пюре.

При низькій калорійності салат Ромен відрізняється хімічним складом, надзвичайно багатим біологічно активними речовинами. Це обумовлює наявність у цій листовій зелені маси корисних властивостей. Зокрема, вживання салату сприятливо позначається на стані серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту, а також дозволяє підтримувати на оптимальному рівні водно-сольовий баланс в організмі.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити салат Ромен, а також величезний вибір іншої продукції з категорії КАТЕГОРІЯ з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.