Рукола 125 г

Артикул: 07024-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.125 кг.
  • Цена:
    56 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(5/6)
Рукола (ерука посівна, гусеничник посівний, індау посівний) - в кулінарії насіння, листя і пагони молодої однойменної трав'янистої рослини, що вирощується в якості сільськогосподарської культури по всьому світу, в регіонах з помірним та субтропічним кліматом.

Найчастіше в їжу вживаються свіже листя і молоді пагони Руколи. Цьому передує замочування у великій ємності з холодною водою, з наступним акуратним висушуванням за допомогою м'якої тканини. Дана процедура дозволяє повністю позбутися від піску, бруду та грунтових частинок, не пошкодивши при цьому листя Руколи, яка досить піддатлива зовнішньому механічному впливу.

Завдяки ніжній м'якоті, гострому смаку та багатому аромату, листя Руколи знайшли досить широке застосування в кулінарії. Їх використовують не тільки в овочевих салатах, але й в різних стравах з м'яса, макаронів, сиру і навіть в хлібобулочних виробах. Наприклад, у Словенії листя Руколи додають в сирний чебурек, а в Італії - при приготуванні піци, пести, як разом з базиліком, так і замість нього.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити салат Рукола ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Салати свіжі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.