Щавель1 кг

Артикул: 06021-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    420 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Щавель відомий людям з найдавніших часів, хоча в Україні він довгий час вважався бур'яном і вживати у їжу його побоювалися. А даремно. Щавель дуже корисний. Він з'являється ранньою весною, коли нашому організму особливо не вистачає вітамінів. Чого тільки не готують з щавлю! Перш за все це всілякі супи: різні окрошки на трав'яному відварі, зелений борщ із яйцем та сметаною, а же ботвіньї з рибкою. Майте на увазі, що час варіння щавелю є дуже коротким, тому його треба додавати до каструлі в останню чергу.

Зі свіжого листя щавлю виходить чудовий салат. В овочевих стравах, тушкованих або варених, щавель виявляється дуже доречні. Картопляного пюре він додасть гарний зеленуватий колір і приємний смак з легкою кислинкою. З щавлю роблять начинку для пирогів, млинців, Кутаба. Соуси з щавлем дуже добре йдуть до риби і м'яса птиці. А якщо захочеться здивувати гостей, приготуйте щавлевої морозиво або коктейль.

Щодо енеогетичної цінності щавелю - вона складає усього 22 ккал, при цьому 27% припадає на білки, 12% - на жири та більша частина, 53% - це вуглеводи.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити щавель, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.