Слива, кг

Артикул: 04014-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    104 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Територія зародження дикої сливи починається Східним узбережжям Адріатичного моря і закінчується Східним Кавказом. Доведено, що дика слива - це результат природного схрещування терну та аличі. До нас слива була завезена в середині XVII століття. Пізніше були виведені спеціальні сорти, які добре плодоносять в наших умовах.

Сливи вживаються свіжими, їх сушать, в'ялять, маринують, замочують або заморожують. З них готують варення, компоти, соки, повидло, джеми, мармелад. Слива використовується в кондитерській та лікеро-горілчаної промисловості. Її застосовують для приготування настоянок, наливок, сливової горілки (сливовиці).

Слива є надзвичайно корисним фруктом. Вона корисна при гіпертонії та атеросклерозі, хворобах печінки і нирок, ревматизмі, подагрі. Для покращення травлення потрібно регулярно їсти свіжі сливи. В додаток до цього темні сливи дезінфікують ротову порожнину і шлунково-кишковий тракт. Плоди покращують роботу нервової системи та підвищують настрій. Вони корисні для зору і шкіри.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити сливи вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Ягоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.