Стебло селери 1 кг

Артикул: 06015-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    84 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(0/0)
Стебло селери почали вживати в їжу ще в стародавні часи. Згадки про неї можна зустріти в поемах Гомера - «Одіссеї» і «Іліаді». Селера цінувався більше як лікарська рослина в наших краях аж до кінця XVII століття. Єгиптяни використовували селеру в якості поминальнї страви, а щоденне вживання селери вважалося святотатством.

Зелень селери добре поєднується з м'ясом і салатами. Крім цього стебло селери використовується як пряна приправа. Селера застосовується при приготуванні м'яса, риби, овочів, грибів. Пікантний смак стебла селери надають супам.

Вкрай корисною селера є для нормалізації обміну речовин. Завдяки цій властивості вона сприяє схудненню. Завдяки оптимальному вмісту магнію і заліза, стебла селери призупиняють ріст ракових клітин в організмі. Селера також корисна при цукровому діабеті, оскільки володіє гіпоглікемічними властивостями. Вживання в їжу стебел селери цілюще впливає на нервову систему, оберігає її від стресів та гарантує спокійний і міцний сон.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити стебло селери, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Інші овочі із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.