Цибуля ріпчата чищена в/у 3 кг

Артикул: 01011-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 3 кг.
  • Цена:
    31,50 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(5/1)
Досі заплющуюте очі, поки чистите цибульку? А ми вже Вам домогли: помили, очистили та запакували в ваккумну упаковку смачну цибульку. Єкономимо Ваш час та нерви.
Трошки цікового про цибулю. Імовірно, ріпчата цибуля має найвищими корисними властивостями серед усіх овочевих рослин. А яка кухня обходиться без цибулі? Але це відноситься, мабуть, до однієї його формі - цибуля ріпчата. А чи багато хто постійно користуються іншими видами? На жаль ні. Тим часом овочі ці поживні, корисні та оригінальні на смак. Але все ж використовуються вони в якості додаткового продукту і в основному у вигляді зеленого листя - джерела вітамінів та інших, корисних для організму людини речовин, яких, як правило, бракує взимку, навесні, а іноді і на початку літа.

Цибуля здавна вважається могутнім засобом проти багатьох хворіб. Лікарською сировиною служать і листя, і цибулини. Вони містять ефірні масла, органічні кислоти, мінеральні солі, вуглеводи, каротин, амінокислоти, вітаміни В1, В2, В6, Е, РР, С, фолієву і пантотенову кислоти, інулін, фітонциди, білки, йод. Особливі лікувальні властивості надають цибулі фітонциди, які згубно діють на дизентерійну, дифтерійну, туберкульозну палички, стрептококи, трихомонади та інші мікроорганізми.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити цибуля ріпчата, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цибуля із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.