Цибуля шалот 250 г

Артикул: 01012-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0.25 кг.
  • Цена:
    60 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(1.7/3)
Цибуля шалот, як і ріпчасту цибулю, стався з Середньої Азії. Цибулини цього виду є маленькими та складаються з двох половинок. Сорт шалот володіє своєрідним, кисло-солодким смаком. Даний вид цибулі має хорошою зберігання. Існує кілька десятків сортів цибулі шалот.

У нас вона поки не знайшла такого поширення, як в Європі, а особливо у Франції. Інгредієнтом практично всіх національні французьких страв є цибуля шалот. Цей овоч додають в соуси, паштети, салати, холодні закуски. Її запікають разом з картоплею та м'ясом. Додають в пироги, запіканки. З використанням цибулі шалот готують маринади для м'яса й риби.

Цибулю-шалот рекомендується вживати при лікуванні очних і шлункових захворювань. Цей сорт використовують як протизапальний засіб. Шалот має протиракову дію завдяки наявності в ній флавонолу, який перешкоджає утворенню ракових клітин. Вміст вітамінів в цибулі шалот (на 100 г їстівної частини): вітамін А 60,00 мкг, вітамін В1 0,06 мг, вітамін В2 0,02 мг, вітамін В3 або РР 0,20 мг, вітамін В5 0,29 мг, вітамін В6 0,345 мг, вітамін В9 34 мкг, вітамін С 8 мг.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити цибулю шалот, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цибуля з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.