Цибуля зелена 1 кг

Артикул: 06009-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    105 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4.8/4)
Зелена цибуля - один з найпопулярніших продуктів харчування в світі. Її батьківщиною вважають Азію. В даний час зелена цибуля вирощується на всіх материках. Для її отримання найчастіше висаджується ріпчаста цибуля, проте іноді використовується сорт батун або шалот.

В кулінарних цілях, зелену цибулю використовують свіжою або обробленою. Додають в різноманітні салати, окрошку, борщі, до картоплі (особливо молодої). Вона додається до різноманітних супів, бульйонів, маринадів, підлив, використовується як додаток до тушкованого, смаженого та запеченого м'яса. Зелень цибулі додають до фаршу, начинки для пиріжків, запіканок та млинчиків, а також в тісто.

Зелена цибуля, завдяки наявності у ній фітонцидів, є дієвим засобом боротьби з вірусними та інфекційними захворюваннями. Вона рекомендується при нестачі вітамінів, виснаженості, стомленості й стресах. Навесні ріпчату цибулю можна посадити в горщику на підвіконні та незабаром отримати зелень - це буде відмінним джерелом вітамінів для ослабленого після довгої зими організму.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити цибулю зелену вагову, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.