Цукіні 1 кг

Артикул: 01048-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 1 кг.
  • Цена:
    122,20 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(4/5)
Цукіні - різновид кабачка, популярна в Європі. Батьківщиною кабачків вважаються північні регіони Мексики. Існує думка, що індіанці вживали в їжу тільки насіння кабачків. В Європі цей овоч в перший час вирощували у ботанічних садах як декоративну рослину. Першими використовувати в їжу недозрілі плоди кабачків почали італійці. Причому особливо вони любили кабачки зеленого кольору з дуже насиченим смаком. Тому-то ці кабачки і отримали італійська назва «цукіні». Воно походить від «zucchini», що в свою чергу є зменшувальним від італійського слова «zucca» - гарбуз.

Цукіні відрізняються від інших видів кабачків не тільки яскраво-зеленим кольором і більш насиченим смаком, але також і підвищеним вмістом вітаміну С. Найкраще вживати молоді цукіні - вони легше засвоюються організмом. Цукіні мають досить широке застосування в кулінарії - їх додають в супи, тушкують з овочевими стравами (французький рататуй, угорське лечо), м'ясними стравами, додають в сирому вигляді в салати, консервують і навіть заготовляють варення на основі цукіні.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити цукіні, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Кабачки із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.