Цукор ванільний 10 г

Артикул: 11002-1
Есть в наличии: 99999 шт.
  • Вес: 0 кг.
  • Цена:
    1,75 грн.
  • Старая цена:
    0 грн.
(2.5/1)
Цукор ванільний Мрія зручно розфасований у маленькі пакети по 10 г. Ванільний цукор - це харчова добавка, яка використовується в багатьох кухнях світу. Для його отримання змішують цукрову пудру з ванільним екстрактом, стручками ванілі або ваніліном. Ваніль, яку використовують для приготування ванільного цукру імпортують в основному з Китаю, Мадагаскару й Індонезії. У складі ванільного цукру присутні вуглеводи, кальцій, натрій, калій, магній. Ванільний цукор відмінно підходить для будь-якої випічки, оскільки при впливі температур не втрачає своїх якостей.
Але з ним потрібно бути акуратним та стежити за тим, скільки додавати ванільного цукру в їжу. Якщо переборщити з дозуванням блюдо буде гірчити. Маленького пакетика ванільного цукру Мрія буде цілком достатньо для приготування пирога або торта. Дана харчова добавка широко використовується для приготування печива, пряників, тортів, бісквітів, пирогів, булочок, шоколаду і цукерок, для морозива, для солодких кремів. Його додають в суфле, варення, морозиво, в страви з сиру, в сиропи та напої.
В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити цукор ванільний Мрія, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Цукор із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам київської області.