Абрикос, кг

Артикуль: 04005-1
В наявності: 99998 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    84,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4/2)
Абрикосове дерево відоме нам вже протягом декількох століть, це підвид сливові дерева, і вони багато в чому схожі. В Україні абрикосові дерева потрапили зі Сходу. Плоди абрикоса мають кісточку жовто-червоного кольору та різноманітний розмір і форму. Мають соковиту м'якоть і кисло-солодкий або дуже солодкий смак. Розмір і смакові якості абрикосів залежать від місця де вони виросли.

Абрикос є дуже зручним фруктом, оскільки якщо його ви не встигли з'їсти відразу, з такого абрикоса можна зробити чи, наприклад, абрикосове варення, якому за вітамінним насиченням немає рівних серед інших.

Абрикос містить величезну кількість заліза та калію, які зміцнюють серцевий м'яз та покращує стан судин. Також у ньому є магній та фосфор, які покращують реакцію та пам'ять, а ще знижують кров'яний тиск. В абрикосах є й бета-каротин, який перешкоджає утворенню ракових клітин. Сік з абрикосів та курага нормалізують кислотність шлунка, покращать травлення, допоможуть печінці й жовчному міхуру якісно очищати весь організм.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити абрикоси вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Ягоди з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.