Авакадо стандарт 1 кг

Артикуль: 05001-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    191,80 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/1)
Авокадо - популярна в багатьох регіонах з помірним і субтропічним кліматом культура, другою назвою якої є персея американська. У кулінарних цілях використовуються округлі плоди, які часом досягають дійсно великих розмірів і ваги - до 20 см в довжину і до 1,8 кг. Крім великої кісточки під тонкою шкіркою темно-зеленого, практично чорного, кольору міститься ніжна зелена або жовто-зелена масляниста м'якоть. Її смак одночасно схожий на горіхи і вершкове масло.

Перед вживанням авокадо розрізається поздовжньо на дві рівні половинки. Потім їх потрібно повернути в протилежному напрямку, обережно відокремивши їх один від одного. Що знаходиться всередині насіння видаляється за допомогою ложки, а шкірка - акуратно пальцями, почавши з області плодоніжки. М'якоть нарізається кубиками, розмір яких залежить від власних уподобань та особливостей приготування страви. При цьому її рекомендується облити лимонним соком. В цьому випадку м'якоть збереже свій первісний колір.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити авокадо вагове, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.