Баклажан 1 кг223

Артикуль: 01053-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    159,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.8/12)
Баклажани використовуються як самостійна страва, а також в якості інгредієнта в багатьох кухнях народів світу. Овоч можна смажити, запікати тушкувати як з м'ясом, так і з іншими овочами, робити з нього рулетики. Також баклажани широко використовуються для консервування і заготовок на зиму.

Баклажани мають відмінні смакові якості і при цьому дуже корисні. У них міститься велика кількість клітковини, що благотворно впливає на процеси травлення в організмі. Рослинні волокна сприяють профілактиці та лікуванню цукрового діабету, ожиріння та інших захворювань. Баклажани знижують концентрацію холестерину в крові і оберігають печінку від жирових накопичень. Покращують кровообіг в серцевому м'язі і мають кровотворну дією. Сік сирих баклажанів володіє антибіотичними властивостями і широко використовується в фітотерапії шкірних захворювань.

Вміст вітамінів у 100 г баклажана наступний: -каротин - 0,2 мг, вітамін С - 2,19 мг, вітамін В6 - 0,15 мг, нікотинова кислота - 0,60 мг, вітамін В2 - 0,05 мг, вітамін В1 - 0,04 мг, фолієва кислота - 18,5 мкг.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити баклажани, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.