Банан 1 кг

Артикуль: 05005-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    39,40 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.4/4)
Банан - плід однойменної трав'янистої тропічної рослини, популярної сільськогосподарської культури, яка інтенсивно культивується у багатьох країнах світу. Незважаючи на існування великої кількості сортів бананів, в більшості випадків він має характерну довгасту циліндричну, найчастіше тригранну форму.

Спосіб вживання в їжу бананів залежить від того, до якого різновиду вони відносяться. Банани десертних сортів вживаються, як правило, у свіжому, сушеному та смаженому вигляді. Другий різновид - плантайни від попереднього сорту вирізняє більш жорстка крохмалиста м'якоть та несолодкий смак. Через це, перш ніж вживати їх смажать, тушкують або варять, подаючи потім в якості гарніру або як самостійну страву.

Банан унікальний фрукт. Він багатий на біологічно активні речовини, тому у вони мають безліч корисних властивостей. Їх регулярне вживання нормалізує роботу травної та центральної нервової систем, сприяє зниженню так званого "поганого" холестерину, зменшує нервову збудливість, чинить імуностимулюючий та тонізуючий ефект.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити банани вагові, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Екзотика з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.