Базилік червоний 1 кг

Артикуль: 06002-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 1 кг
  • Ціна:
    490 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.3/8)
Базилік червоний - один із сортів базиліка звичайного, популярної в середземноморському регіоні сільськогосподарської культури. У кулінарних цілях використовуються листя рослини, що відрізняються насиченим фіолетовим забарвленням і помірно гострим пряним смаком. Його використовують при приготуванні різних страв в якості прянощу або спеції.

Червоний базилік відмінно поєднується з іншими прянощами, перш за все, з майораном, петрушкою, коріандром, м'ятою, естрагоном, розмарином, чабером, а також з більшістю овочів, м'ясом та домашньою птицею.

Цей різновид зелені при своїй низькій калорійності відрізняється хімічним складом, вкрай багатим вітамінами, мінералами та іншими біологічно активними речовинами. Дана особливість обумовлює наявність у цій листовій зелені маси корисних властивостей. Зокрема, її вживання підвищує рівень гемоглобіну в крові, уповільнює старіння, нормалізує артеріальний тиск та серцевий ритм, має імуностимулюючу, протизапальну, антибактеріальну ефект.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити базилік червоний ваговий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Зелень свіжа з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.