Буряк молодий, кг

Артикуль: 01055-1
В наявності: 99998.7 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    25,20 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Буряк походить із Середземномор'я. Це коренеплідна рослина, хоча в їжу споживають як листя, так і стебла буряків. Молодий буряк найбільш соковитий та ніжний. У ньому міститься найбільша кількість вітамінів і корисних речовин. Ще древні Римляни вживали бурякове листя та його сік в їжу, зокрема маринуючи його у вині і подаючи разом з чорним перцем. Завдяки своїм відмінним смаковим якостям буряк в наш час використовується в більшості національних кухонь народів світу: листя додають в овочеві салати, коренеплоди - в супи, закуски, салати, напої (квас) і десерти.

Вживати молоді стебла і коріння буряка рекомендується в сирому або запеченому вигляді. З стебел можна зробити легкий весняний салат або подати як гарнір. Буряковий сік рекомендується вживати для підвищення рівня гемоглобіну, покращення кровообігу та роботи серця. Включивши до свого раціону молодий буряк ви зможете нормалізувати своє травлення і поліпшити обмін речовин. Буряк молодий допомагає очистити організм від шлаків і токсинів, виводить жовч, має сечогінну дію, а також розріджує кров.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити буряк молодий, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Овочі з оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.