Черешня, кг

Артикуль: 04015-1
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг
  • Ціна:
    280 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(5/1)
Черешня (вишня пташина) - один з найдавніших видів вишні. Припускають, що вона вирощувалася вже в VIII - VII тис. До н.е. на територіях сучасних Туреччини та Європи (Данії і Швеції). Назва дерева пов'язано з древнім містом Керасунт. Свого часу він славився великою кількістю дерев черешні, які римляни назвали «керасунтскімі плодами». Від латинського cerasi і утворилися назви в багатьох мовах (по-французьки - cerise, по-іспанськи - cereza, по-німецьки - Kirsche, по-англійськи - cherry, по-російськи - черешня). В даний час дикорослі дерева черешні зустрічаються в Росії, Європі, на Кавказі, в Західній Азії і Північній Африці.

Черешня багата на вітаміни тагатьох груп, а саме: А, В, С, Е і РР; містить такі мікроелементи як залізо, йод; макроелемени - кальцій, магній, калій, а також огранічні кислоти, пектинові речовини, фруктозу, глюкозу та флавоноїди. Черешню вживають у свіжому вигляді, консервують, а також використовують для приготування усіляких десертів, напоїв, фруктових салатів і навіть салатів із м'ясом, сиром та морепродуктами.

В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет ви можете купити черешню, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Ягоди із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам Київської області.