ЧУМАК ТМ Спагетті 0,400 кг (Укр) 1902 19 10 00

Артикул: 100222
В наявності: 99999 шт.
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    27,50 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.8/3)
ЧУМАК ТМ Спагетті 0,400 кг виготовляються з муки із твердих сортів пшениці (дурума) вищого сорту. Спагеті - одна з багатьох, і в той же час одна з найвідоміших різновидів макаронних виробів. А скільки існує різновидів самих спагетті! Здавалося б, все так просто - борошно і вода. Але яка мука? Яка вода? Температура інгредієнтів? Особливості замісу тіста і сушки спагетті? Чи є додаткові інгредієнти (апельсин, шпинат ...)? Адже італійські господині донині часто вважають за краще не магазинні, а домашні, приготовлені своїми руками спагетті. Спагеті готують вже котрий вік ... І до того, як з Нового Світу припливли помідори і були окультурені, паста була в Італії найпопулярнішим блюдом, з сиром і пряними травами.
Якість, смак, термін зберігання та інші параметри макаронної продукції залежить від безлічі показників: вмісту клейковини в борошні; часу замішування тіста; вмісту води в тесті або вологості; температури тесту; вакуумирования; оброблення і охолодження сирих виробів.
В нашому інтернет-магазині АСА-Маркет Ви можете купити спагетті ТМ ЧУМАК 0,400 кг, а також величезний вибір іншої продукції з категорії Макаронні вироби із оперативною доставкою по м. Київ та населеним пунктам київської області.